Pvc Şerit Perdeler

Şeffaf PVC Şerit Perde

PVC Şerit Perdeler; Fabrika kapılarında, antrepo kapılarında, soğuk oda kapılarında, fabrika içi bölmelerde, gıda üretimi yapılan tesislerde, kaynak kabin ve bölmelerinde kullanılmaktadır. PVC Şerit Perde İstanbul.

Dış ortam ile iç ortam arasında yeterli izolasyonun sağlanması, üretim alanına giren toz ve dumanın önlenmesinde, boyahanelerde ve konveyor sistemlerinde güvenle kullanılır.

Avrupa ve Türkiye gıda normlarına %100 uygunluk sağlayan Pvc Şerit Perde ürünlerimiz her ihtiyaca uygundur. PVC Şerit Perde Fiyatları.

» DAHA FAZLA BİLGİ

Pvc Şerit Perde Çeşitlerimiz

Buzlu Pvc Şerit Perde

Her amaca ve kullanıma uygun çeşitli pvc şerit perde ürünlerimiz bulunmaktadır. Büyük bir antrepo kapısında sürekli forklift ve transpalet ile ürün giriş çıkışı yapılıyor ve bu kapıdan ürün sevkiyatı esnasında rüzgar, soğuk, kuş vb. istenmeyen etkenler içeriye giriyor... Tüm bu istenmeyen etkenleri önlemek için ve iş güvenliği açısından bu kapıda şeffaf pvc şerit perde kullanılması önerilmektedir.. Bir başka örnek verelim, imalathanenizin veya fabrikanızın, dışardan görünmesini istemediğiniz bir bölümü olsun, burada ise arkası görünmeyen özelliğe sahip buzlu pvc şerit perde kullanılması uygun olacaktır. Yine benzer şekilde, kaynak alanı bölmesi için özel kaynak pvc şerit perde kullanılması gerekmektedir. Bunların dışında, kullanım yerine, kapı veya bölmenin büyüklüğüne ve hava şartlarına bağlı olarak değişen genişlik ve kalınlıklarda Pvc Şerit Perde kullanılması gereklidir. Bu sebeple pvc şerit perde sisteminin tasarlanabilmesi için, kapı veya bölmenin net genişlik ve yükseklik ölçüleri, kapı veya bölmeden geçecek forklift, transpalet vb. gibi araçların olup olmadığı ve dış ortam veya iç ortamdaki rüzgar ve hava sirkülasyonu olup olmadığı gibi bilgiler de gerekmektedir.

Şeffaf PVC Şerit Perde, Buzlu PVC Şerit Perde, Kırmızı PVC Şerit Perde, Turuncu PVC Şerit Perde, Siyah PVC Şerit Perde, Sarı PVC Şerit Perde, Takviyeli PVC Şerit Perde, Kaynak PVC Şerit Perde. Renkli PVC Şerit Perde Hepsi ve daha fazlası Eliflex PVC Perde Sistemlerinde.

» DAHA FAZLA BİLGİ

Pvc Şerit Perdeler

PVC Şerit Kapı 1 PVC Şerit Perde 2 Pvc Şerit Perde İstanbul PVC Şerit Perdeler PVC Şerit Kapı 6

Ürün ve Hizmetler

Eliflex, en yüksek kaliteye sahip pvc şerit perdeleri üretmek için çalışmaktadır. Her türlü istek ve sorunuzu içtenlikle yanıtlayabiliriz. Pvc Şerit Kapılar ile ilgili tüm sorularınızı telefonla veya aşağıda bulunan mail adreslerimizden bize iletebilirsiniz.

İletişim

Satış ve Teknik Destek için Bize Ulaşabilirsiniz

Adres: 34672 Üsküdar, İSTANBUL
Telefon +90-216-494 17 15
Mobil: +90-***-***-**-**
E-mail: bilgi@eliflexpvcperde.com